Kes me oleme

Toetame organisatsioone muudatuste elluviimisel

Küllap olete mõelnud, miks osad muudatused õnnestuvad ja teised mitte. Mispärast on muutmine nii raske ja inimesed  sellele tihti vastu seisavad? Miks on sissejuurdunust raske välja tulla  ja see kipub ikka taaselustuma? Muudatused toimuvad ju meiega iga päev ja mõned ka märkamatult. Ent kui tahame muudatust teadlikult juhtida, on oluline teada, kuhu ja miks minnakse ning kuidas see teisenemine läbi viia.

Heast strateegiast või plaanist ainuüksi ei piisa, tuleb luua kultuur, mis muudatust läbi igapäevaste tegevuste toetab. Lisaks muudatusvajaduse nägemisele peavad inimesed omama vajalikke oskusi ja õiget suhtumist, et muuta ka oma käitumist.

 

Ühest küsimusest võib alguse saada suur muutus – tulemuslik dialoog ning kaasamine on vahendid, mille läbi muudatuse elluviimise tõenäosus oluliselt suureneb. Head dialoogi võib võrrelda närviimpulssidega ajus, mis paneb asjad liikuma, tagab koordineeritud tegutsemise ja ühtviisi mõistmise. Dialoog loob joondatuse kogu organisatsioonis, ühendab südamed ja pead.

Milline iganes teie organisatsiooni muudatusväljakutse täna ka poleks, soovime aidata teil pidada tulemuslikke dialooge, et need muutused tegelikkuses ellu viia.

Meie väärtus kliendile

Pikaajaline kogemus ja laialdaselt testitud meetodid – oleme töötanud paljude organisatsioonidega nii era- kui avalikus sektoris ning omandanud praktilised teadmised selle kohta, mis muutuste elluviimisel töötab ja mis mitte.

Terviklik lähenemine muudatustele, mis pöörab tähelepanu kõigile kolmele komponendile – strateegiale, protsessile ja kultuurile/inimestele. Meie metoodika tagab piisava tähelepanu nii oskuste arendamisele kui ka õigete hoiakute ja käitumiste kujundamisele, mis on edu eelduseks.

Tugevad rahvusvahelised partnerid – oleme Baltimaade partner maailmas tunnustatud muudatuste juhtimise kompetentsi omavale ettevõttele Prosci®, kes on viimased 20 aastat tegelenud muudatuste eduka elluviimise metoodikate uurimise, edasiarendamise ja tutvustamisega.

Teeme jätkuvalt koostööd Skandinaavia konsultatsiooniettevõttega Implement Consulting Group, kelle konsultante ja know-how´d oleme erinevates projektides kasutanud. Lisaks oleme litsentseeritud partner organisatsiooni arendusvahendite pakkujatele Wiley (DiSC) ja Persona Global.

Konsultandid

Mati Sööt

Mati SöötPartnerkonsultant

Mati omab laiapõhjalist ettevalmistust ja kogemust organisatsiooni ja juhtimise arendamise valdkondades.

Loe veel
Ekke Sööt

Ekke SöötPartnerkonsultant - Prosci Certified Advanced Instructor

Ekke nõustab kliente erinevates inimressursi arendusprojektides organisatsioonikultuuri, juhtide ja koostöö arendamisel ning muudatuste elluviimisel.

Loe veel
Peeter Puskai

Peeter PuskaiKonsultant

Peeter nõustab kliente operatiivsete- ja strateegiliste tegevuskavade väljatöötamisel ja elluviimisel, organisatsiooni muudatusvajaduste väljaselgitamisel ning vastavate eesmärkide saavutamisel.

Loe veel
Natali Happonen

Natali HapponenKonsultant/projektijuht

Natali koolitab ja juhib projekte eesti ning venekeelsetes arendusprogrammides integratsiooni, võrgustiku- ja meeskonnatöö arendamise valdkondades.

Loe veel
Lina Mieliauskienė

Lina MieliauskienėPartnerkonsultant (Leedu)

Linal on üle 10 aasta konsultandi kogemust, töötades nii kohalike kui ka rahvusvaheliste ettevõtetega juhtimise ja organisatsiooni arendamise projektides.

Loe veel
Heili Sõmer

Heili SõmerKoostööpartner

Heili nõustab kliente strateegia väljatöötamisel ja juurutamisel, organisatsioonikultuuri ja juhtimissüsteemide arendamisel.

Loe veel
Dmitri Volov

Dmitri VolovKoostööpartner

Dmitri on meie hinnatud koostööpartner alates 2002. aastast organisatsioonide arendamisel eestvedamise, koostöö, strateegia ja finantside juhtimise valdkondades.

Loe veel
Jari Kukkonen

Jari KukkonenKoostööpartner

Jariga teeme tulemuslikku koostööd alates 2012. aastast organisatsioonide arendamisel innovatsiooni, strateegia, protsesside ja LEAN juhtimise valdkondades.

Loe veel

Kontor

Ekke Sööt

Tegevjuht (Eesti)

ekke@changepartners.ee

Uku Sööt

Arendusjuht

uku@changepartners.ee

Maris Sööt

Arendusspetsialist

maris@changepartners.ee

Heli Allika

Assistent/projektijuht

heli@changepartners.ee

Kuidas tagame oma tegevuste kvaliteedi?

  • Lähtume oma töös kliendi ootustest ja kaardistame põhjalikult enne iga tööd kliendi vajaduse
  • Tugineme tunnustatud ja kvaliteetsetele metoodikatele, mis on loodud rahvusvaheliselt hinnatud tegijate poolt või nendega koostöös
  • Omame sertifikaate ja väljaõpet nende metoodikate kasutamiseks ning meie konsultandid tegelevad pidevalt enesetäiendamisega   rahvusvahelisel tasemel
  • Mõõdame regulaarselt oma projektide tulemuslikkust, küsime kliendi tagasisidet tehtud tööle ja nõustame kliente projektide soovitava ja reaalse mõju kaardistamisel

Strateegiline partnerlus

Kuuluvus organisatsioonidesse

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn