Tulemused, mida soovid. Muutused, mida vajad.

Muutumine on püsikestev ja peatamatu konstant. Meie kõigi võimuses on suurendada kontrolli toimuvate muutuste üle, kui võtame omaks süsteemse metoodika. Seda saab võrrelda purjetamisega – merest ja tuulest jõud küll üle ei käi, kuid on võimalik õppida nende jõudude keerisest oskuslikult läbi murda.

Enamikes organisatsioonides on muutuste hulk ja nende keerukus üha kasvujoones. Mis on teie edu valem sellises olukorras? Kuidas suurendada juhtide valmisolekut muutustega oskuslikult toime tulla ja õpetada neid oma meeskondi muudatusi kiiremini omaks võtma?

Meie fookuseks on aidata leida puudusi organisatsioonide muutumisvõimekuses ning pakkuda arenduslahendusi, mis viiksid soovitud tulemusteni.

Meie väärtus kliendile

Pikaajaline kogemus ja laiaulatuslikult testitud meetodid – oleme töötanud paljude organisatsioonidega nii era- kui avalikus sektoris ning omandanud praktilised teadmised selle kohta, mis muutuste elluviimisel kõige paremini töötab ja mis mitte.

Parim praktika – oleme Balti partner maailmas tunnustatud muudatuste juhtimise kompetentsi omavale ettevõttele Prosci®, kes on viimased 20 aastat tegelenud muudatuste eduka elluviimise metoodikate uurimise ja edasiarendusega.

Meeskond

Mati Sööt

Mati SöötPartner I Konsultant - Prosci® Certified Change Practitioner

Mati omab laiapõhjalist ettevalmistust ja kogemust organisatsiooni ja juhtimise arendamise valdkondades.

Loe veel
Ekke Sööt

Ekke SöötPartner I Konsultant - Prosci® Certified Advanced Instructor

Ekke tegutseb selle nimel, et suurendada organisatsioonide muutumisvõimet, nõustab ja koolitab juhte erinevate muudatuste elluviimise protsessis.

Loe veel
Peeter Puskai

Peeter PuskaiKonsultant - Prosci® Certified Change Practitioner

Peeter nõustab kliente operatiivsete- ja strateegiliste tegevuskavade väljatöötamisel ja elluviimisel, organisatsiooni muudatusvajaduste väljaselgitamisel ning vastavate eesmärkide saavutamisel.

Loe veel
Natali Happonen

Natali HapponenKonsultant I Projektijuht

Natali koolitab ja juhib projekte eesti ning venekeelsetes arendusprogrammides integratsiooni, võrgustiku- ja meeskonnatöö arendamise valdkondades.

Loe veel
Uku Sööt

Uku SöötArendusjuht

uku@changepartners.ee

Loe veel
Heli Allika

Heli AllikaAssistent I Projektijuht

heli@changepartners.ee

Loe veel
Maris Sööt

Maris SöötArendusspetsialist

maris@changepartners.ee

Loe veel
Veronika Kasak

Veronika KasakAssistent I Projektijuht

veronika@changepartners.ee

Loe veel
Henri

HenriChief Happiness Officer

Loe veel
Teppo Kolehmainen

Teppo KolehmainenSoome Partner I Konsultant - Prosci® Certified Advanced Instructor

Teppol on mitmekülgne kogemus ärikonsultatsioonide, lean-protsesside juhtimise, ettevõtluse arendamise ja ettevõtluse alal. Tema nõustamiskogemus hõlmab mitmeid tööstusharusid, alates ehitusest kuni meediani. Prosci koolitatud muutuste juhtimise praktik, konsultant ja koolitaja.

Loe veel
Lukas Mackevičius

Lukas MackevičiusLeedu Partner I Konsultant - Prosci® Certified Advanced Instructor

Lukas on aidanud igas suuruses organisatsioonidel välja töötada ja rakendada väärtust loovaid strateegiaid ning seda juba enam kui 10 aastat.

Loe veel
Lina Mieliauskienė

Lina MieliauskienėLeedu Partner I Konsultant - Prosci® Certified Change Practitioner

Lina on meie Leedu partner juba üle 10 aasta. Ta saab energiat aidates juhtidel muuta oma organisatsioonikultuuri, sidudes missiooni igapäevaste tegevustega.

Loe veel
Dmitri Volov

Dmitri VolovPartnerkonsultant

Dmitriga seob meid pikaajaline koostöö alates 2002. aastast, kui ta meie juures koolitajana alustas. Oleme koostöös teostanud mitmeid sadu koolitus- ja arenduspäevi erinevatele klientidele.

Loe veel
Toomas Tamsar

Toomas TamsarPartnerkonsultant I Prosci® Certified Change Practitioner

Pärnu Juhtimiskonverentside asutaja ja eestvedajana on Toomas innustanud mitut juhtide põlvkonda Eestis. Koostöös meiega nõustab Toomas täna juhte erinevate muudatuste elluviimise protsessis.

Loe veel
Lauri Tabur

Lauri TaburPartnerkonsultant I Prosci® Certified Change Practitioner

Aastal 2014 valiti Lauri Eesti Parimaks Juhiks. Täna tegutseb ta juhtimiskonsultandina Eestis ja välismaal ning koostöös meiega toetab juhte erinevate muudatuste elluviimisel.

Loe veel

Strateegiline partnerlus

fetishfemdom.org