Tulemused, mida soovid, muutused, mida vajad

Muutumine on püsikestev ja peatamatu. Ent meie kõigi võimuses on suurendada oma kontrolli toimuvate muutuste üle, kui võtame omaks süsteemse muudatuste juhtimise metoodika. See on nagu purjetamisega – merest ja tuulest küll jõud üle ei käi, aga on võimalik ära õppida, kuidas nende jõududega kõige paremini toime tulla.

Enamikes organisatsioonides muudatuste hulk ja keerukus üha kasvavad. Mis on teie edu valem sellises olukorras? Kuidas suurendada juhtide valmisolekut muutustega oskuslikult toime tulla ja õpetada meeskondi muudatusi kiiremini omaks võtma?

Meie fookus on aidata leida üles puudujäägid organisatsioonide muutumisvõimekuses ning pakkuda arenduslahendusi, mis viiksid tulemusteni, mida muudatustega soovitakse saavutada.

Meie väärtus kliendile

Pikaajaline kogemus ja laiaulatuslikult testitud meetodid – oleme töötanud paljude organisatsioonidega nii era- kui avalikus sektoris ning omandanud praktilised teadmised selle kohta, mis muutuste elluviimisel kõige paremini töötab ja mis mitte.

Parim praktika – oleme Balti partner maailmas tunnustatud muudatuste juhtimise kompetentsi omavale ettevõttele Prosci®, kes on viimased 20 aastat tegelenud muudatuste eduka elluviimise metoodikate uurimise ja edasiarendusega.

Meeskond

Mati Sööt

Mati SöötPartner I Konsultant

Mati omab laiapõhjalist ettevalmistust ja kogemust organisatsiooni ja juhtimise arendamise valdkondades.

Loe veel
Ekke Sööt

Ekke SöötPartner I Konsultant - Prosci® Certified Advanced Instructor

Ekke tegutseb selle nimel, et suurendada organisatsioonide muutumisvõimet, nõustab ja koolitab juhte erinevate muudatuste elluviimise protsessis.

Loe veel
Peeter Puskai

Peeter PuskaiKonsultant

Peeter nõustab kliente operatiivsete- ja strateegiliste tegevuskavade väljatöötamisel ja elluviimisel, organisatsiooni muudatusvajaduste väljaselgitamisel ning vastavate eesmärkide saavutamisel.

Loe veel
Natali Happonen

Natali HapponenKonsultant/projektijuht

Natali koolitab ja juhib projekte eesti ning venekeelsetes arendusprogrammides integratsiooni, võrgustiku- ja meeskonnatöö arendamise valdkondades.

Loe veel
Uku Sööt

Uku SöötArendusjuht

uku@changepartners.ee

Loe veel
Heli Allika

Heli AllikaAssistent/projektijuht

heli@changepartners.ee

Loe veel
Maris Sööt

Maris SöötArendusspetsialist

maris@changepartners.ee

Loe veel
Henri

HenriChief Happiness Officer

Loe veel
Teppo Kolehmainen

Teppo KolehmainenSoome Partner

Loe veel
Lina Mieliauskienė

Lina MieliauskienėLeedu Partner

Lina on meie Leedu partner juba üle 10 aasta. Ta saab energiat aidates juhtidel muuta oma organisatsioonikultuuri, sidudes missiooni igapäevaste tegevustega.

Loe veel
Dmitri Volov

Dmitri VolovPartnerkonsultant

Dmitriga seob meid pikaajaline koostöö alates 2002. aastast, kui ta meie juures koolitajana alustas. Oleme koostöös teostanud mitmeid sadu koolitus- ja arenduspäevi erinevatele klientidele.

Loe veel

Strateegiline partnerlus

fetishfemdom.org