Muudatuste juhtimine on muutunud

Muudatused ümbritsevad meid kõikjal ja on mistahes organisatsiooni argipäevase elu osa – iga uus visioon, strateegia, äriplaan, projekt, IT-süsteem, protsess on oma olemuselt muudatus. 10 aastat tagasi tähendas muudatuste juhtimine vaid mõningase informatsiooni jagamist ja koolitust vahetult enne muudatust ennast. Tänaseks on sellest välja kasvanud täiesti eraldi juhtimisvaldkond.

Organisatsioonid ise ei muutu, inimesed muudavad organisatsiooni. Kuna iga inimese muutumine on personaalne, siis tuleb muudatusi juhtida individuaalsel tasandil. Kui inimesed ei võta vastu ega omanda uusi harjumusi ja oskusi, on muudatus määratud ebaõnnestumisele. See on see koht, kus teadlik muudatuste juhtimine  saab aidata.

KOOS

Teadliku muudatuste juhtimisega

Töötajad tunnevad, et on muutusteks valmistunud ja piisavalt toetatud

 • 6x
  SUUREM
  TULEMUSLIKKUS PROJEKTIDE ELLUVIIMISEL
 • 5x
  SUUREM
  TÕENÄOSUS PÜSIDA AJAKAVAS
 • 2x
  SUUREM
  TÕENÄOSUS PÜSIDA EELARVES

ILMA

Teadliku muudatuste juhtimiseta

Töötajad pole muutusteks valmis

 • 5x
  ROHKEM
  ETTENÄGEMATUID TAKISTUSI
 • OOTAMATUD VIIVITUSED JA EDASILÜKKAMISED
 • ETTENÄGEMATUD KULUD

Ära jää maha!

Projektidega, kus rakendatakse efektiivselt muudatuste juhtimise metoodikat, on kuni 6 korda suurem tõenäosus saavutada edu!

Muudatuste juhtimise metoodika aitab inimesi ette valmistada ja neid toetada kogu muudatusprotsessi vältel, et tagada organisatsiooni edu ja saavutada soovitud tulemusi. Muudatuste juhtimine on nüüdseks kujunenud organisatsioonide põhikompetendiks, mis annab selge konkurentsieelise.

Tutvu Prosci lahendustega

fetishfemdom.org