Miks organisatsioonid üle maailma kasutavad Prosci lahendusi?

Oleme 2017. aasta sügisest USA ettevõtte Prosci litsentseeritud partner ja omame ainuõigust nende muudatuste juhtimise alase oskusteabe pakkumiseks Baltimaades. Prosci on välja töötanud maailmas täna enim kasutust leidvad muudatuste juhtimise arendusvahendid ja koolitus- ning konsultatsioonilahendused.

Nad on 20 aastat uurinud muudatuste juhtimist, teinud selle aja jooksul koostööd enam kui 3500 organisatsiooniga, sh 80% Fortune 100 ettevõtetega. Täna tegutseb firma partnerite võrgustik 45 riigis üle maailma.

Prosci nimi tuleneb sõnade „professionaalsus“ ja „teadus“ kombinatsioonist. See peegeldab Prosci muuudatuste juhtimise teadusuuringutele pühendumust ja tulemustele orienteeritud lähenemist. Prosci süsteem on maailmas kõige laialdasemalt kasutatav käsitusviis, mis aitab tulemuslikult juhtida inimestega seonduvat muudatuste poolt organisatsioonis.

Üks Prosci kõige olulisemaid panuseid selles valdkonnas on selge seose näitamine tõhusa muudatuste juhtimise ja ROI (Return On Investment) vahel. Kõnealune fakt tõstis muudatuste juhtimise „pehmelt poolelt“ mõistmiseni, et teadlik muudatuste juhtimine on tegelikult võtmeteguriks projekti edu ja eesmärkide saavutamisel.

Prosci ADKAR mudel

Lihtne, kuid võimas mudel inimeste ja organisatsioonide toetamiseks muudatustes.

Organisatsioonid ei muutu. Inimesed muutuvad. ADKAR mudel kirjeldab individuaalse muutumise läbiviimise võtmesamme iga töötajaga ning kuidas see protsess viib muutusteni kogu organisatsioonis.

Vaata ADKAR-it tutvustavat video:

Tutvu Prosci lahendustega

fetishfemdom.org