Skip to main content

„Muudatuste stuudio“ on Change Partnersi podcast, mida juhivad konsultandid Liis Paemurru ja Tiina Sakkos. 

Podcastis on külas Eesti erinevate ettevõtete ja valdkondade juhid, kelle abiga uurime, miks nii paljud muudatused oma eesmärke ei saavuta ja kuidas läbikukkumised eduks pöörata. Change Partnersi ambitsioon on muuta seda, kuidas me muudatusi juhime ning seeläbi olla elluviimises ja eesmärkide saavutamises edukamad!

Head kuulamist!

Muudatuste stuudio, episood 1: Liis Paemurru ja Tiina Sakkos Change Partnersist

Tänases saates oleme iseendile külalisteks – räägime sellest, mis see muudatuste juhtimine üldse on ja miks on põhjust sellele süsteemsemalt otsa vaadata. Jagame oma praktilisi kogemusi ja mõtteid, kuidas organisatsioonis muudatused edukalt ellu viia. 

Muudatuste stuudio, episood 2: Coop Panga IT juht Martin Kuustik

Tänases saates on meil põnev jutuajamine meeskonnatööst ja kaasamisest Coop Panga IT juhiga Martin Kuustikuga. Martin räägib kuidas muudatuste juht on nagu näituse kuraator ja ta avab oma vaatenurga, kuidas üldse muudatusi teha ja räägib ka sellest, mis tunne on käia kogemustega lõunatamas.

Muudatuste stuudio, episood 3: Margus Nõlvak, Tele2 tegevjuht

Täna on meil külas Margus Nõlvak, Tele2 tegevjuht. Margus avab oma mõtted meeskonnajõust, usaldusest, kuulamisest ja vajalikest tempomuudatustest. Tema loost kannustatuna loome analoogi spordi ja muudatuste juhtimise vahel.

Muudatuste stuudio, episood 4: Martti Kuldma, Omniva innovatsiooni- ja tehnoloogiajuht

Seekordses episoodis tuleb meile külla endine Pipedriver ja tänane Omniva innovatsiooni- ja tehnoloogiajuht Martti Kuldma. Räägime sellest, kuidas muudatusi ellu viia visioonist kantult ja kuidas tulemusi mõõta.

Muudatuste stuudio, episood 5: Teele Saarma, Luminori Group Head of Leadership & Growth

Muudatuste Stuudios on külas särav ja energiline Teele Saarma, Head of Growth & Leadership, Luminor Group. Teelega vestleme juhtimiskvaliteedi arendamisest, muudatuste mõtestamise olulisusest ja järjekindluse vajalikkusest. Teele jagab meiega ka praktilisi näpunäiteid, kuidas sponsorid (tippjuhid) muudatustes kaasata.

Muudatuste stuudio, episood 6: Krista Aas, Siseministeeriumi Varade asekantsler

Tänases episoodis on külas Siseministeeriumi Varade asekantsler Krista Aas, kes jagab kogemuslugusid muudatuste juhtimisest Prokuratuuris, Keskkriminaalpolitseis, Politsei-ja Piirivalveametis.

Change Partners OÜ

Woldemar Mayeri Ärimaja
Paldiski mnt 29, B-korpus, 6. korrus
Tallinn, Eesti 10612

Reg no: 10744322

DUNS: 514409445

Kontakt

E-maili aadress
Field is required!
Field is required!
Nimi
Field is required!
Field is required!
Sinu kiri
Field is required!
Field is required!