Skip to main content

Kuidas saada muudatuste juhtimise koolituseks nõusolekut ja rahastust

Kui soovid omandada muudatuste juhtimise sertifikaadi, kuid vajad selleks organisatsioonipoolset nõusolekut. Organisatsioonid, eelarved ja projektid võivad olla vägagi erinevad. Mis kõnetaks Sinu organisatsiooni?

KASUD PROSCI MUUDATUSTE JUHTIMISE KOOLITUSEST

Kas Sinu organisatsiooni juht on teadvustanud, et tõhus muudatuste juhtimine aitab olulisel määral säästa raha ja aega ning suurendada projektide investeeringutasuvust (ROI)? Kui eelarved on piiratud ja tulud langevad, on olulisem kui kunagi varem saavutada muudatuste kiire omaksvõtt ja edukus.

Alljärgnevalt toome 6 põhjust, miks võiks kaaluda Prosci Muudatuste juhtimise sertifitseerimisprogrammis osalemist.

1. Keeruliste organisatsiooniliste muudatuste tempo ei lange

Prosci uuringud näitavad, et endiselt toimuvad ERP- ja CRM-süsteemide juurutused, IT-tarkvara ja riistvarauuendused ning globaalsed digitaalsed transformatsioonid. Sama kehtib ka protsesside täiustamise, kultuurimuudatuste, ümberkorralduste, ühinemiste, kolimiste ja muude organisatsiooniliste muudatuste kohta.

2. Projektide läbikukkumised lähevad kalliks maksma.

Ümbertegemine, eelarve ja tähtaegade ületamine on iga organisatsiooni jaoks kulukas. Kui ressursid ja rahastus on piiratud, on muudatuse elluviimise õnnestumine kohe esimesel korral veelgi olulisem. Prosci uuringud näitavad, et tõhusa muudatuste juhtimisega on võimalik saavutada projekti eesmärgid kuni 7 korda tõenäolisemalt.

7x tulemuslikumad muudatused

3. Struktureeritud lähenemine = edu.

Prosci uuringus osalejatest, kes rakendasid metoodikat, saavutas 59% muudatuste juhtimise efektiivsuses hea või suurepärase taseme, ent ainult 26% saavutas samasuguse edu struktureerimata lähenemisviisidega.

4. Saad õpitavaid oskusi koheselt oma käsiloleva projekti peal rakendada

Koolituse ajal töötad koolitaja juhendamisel oma organisatsiooni reaalse projekti kallal. Kolmanda päeva lõpuks valmib Sinu projekti muudatuste juhtimise strateegia koos taktikalise plaaniga, kuidas liikuda edasi.

5. Digitaalsed praktilised tööriistad

Prosci digitaalsed tööriistad, sealhulgas Proxima, juhendavad Sind muudatuste juhtimise protsessis ning toetavad andmete ja uute teadmistega, et saavutada muudatustega edu.

6. Muudatuste juhtimine suurendab inimestest sõltuvat ROI´d

Kui Sinu projekti edu sõltub sellest, kas inimesed selle omaks võtavad ja kasutama hakkavad, aitab muudatuste juhtimine saavutada oodatud ROI. Tegelikult, mida rohkem sõltuvad projekti tulemused omaksvõtust ja rakendamisest, seda suurema panuse annab tõhus muudatuste juhtimine.

MILLEST RÄÄKIDA JUHIGA

Sina tead Prosci ülemaailmset mainet, kuid teie organisatsiooni juht ei pruugi sellega kursis olla. Alltoodud jutupunktid aitavad Sul arutada Prosci muudatuste juhtimise sertifikaadi väärtuse üle just selles keeles, mida juhid kalduvad eelistama.

Tõestatud parim praktika

Prosci on laialdaselt tunnustatud globaalne liider muudatuste juhtimise uuringute ja koolituste alal – enam kui 80% Fortune 100 organisatsioonidest on valinud Prosci. Nende sertifitseerimisprogrammis osalemine annab juurdepääsu valdkonna uusimatele uuringutele, parimatele praktikatele, raamistikele, mudelitele ja metoodikale, tagades, et meie muudatuste juhtimise algatused põhinevad kõige ajakohasematel ja tõhusamatel strateegiatel.

Prosci muudatuste juhtimise metoodika

Põhjalik käsitlus

Prosci sertifitseerimisprogramm pakub terviklikku sisu, mis hõlmab muudatuste juhtimise kõiki aspekte alates muudatuste kavandamisest ja elluviimisest kuni vastupanu käsitlemiseni ja töötajate kaasamise suurendamiseni. Praktiline programm tagab, et omandad just need teadmised ja oskused, mis on vajalikud Sinu organisatsiooni muudatuste edukaks juhtimiseks.

Inimkeskne metoodika

Prosci metoodika tuumaks olevat ADKAR mudelit, rakendatakse laialdaselt organisatsioonides üle kogu maailma. Kuna organisatsioonid muutuvad ühe inimese kaupa, võimaldab Prosci metoodika õppimine tõhusamalt tuvastada ja maandada igaühe potentsiaalse vastupanu ning suunata töötajaid läbi teadlikkuse, tahte, teadmiste, võimekuse ja kinnistamise faasi. Tagades nii oluliselt suurema omaksvõtu taseme ja asjatundlikuma ellurakendamise.

ADKAR mudel

Prosci muudatuste juhtimise sertifitseerimiskoolituse kohta saad rohkem lugeda SIIT. 

Originaalartikkel leitav Prosci blogist.

Change Partners OÜ

Woldemar Mayeri Ärimaja
Paldiski mnt 29, B-korpus, 6. korrus
Tallinn, Eesti 10612

Reg no: 10744322

DUNS: 514409445

Kontakt

E-maili aadress
Field is required!
Field is required!
Nimi
Field is required!
Field is required!
Sinu kiri
Field is required!
Field is required!